Jako Administrator biura w Palletforce będziesz odpowiadać za zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i udzielanie wsparcia administracyjnego zespołowi.

Data zamknięcia: 29 lutego 2024 r.

Stanowisko: Administrator
Lokalizacja: Biuro – Newbury
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Wynagrodzenie: Konkurencyjny, oparty na doświadczeniu
Data zamknięcia: 29/02/2024

Rola:

Obowiązki na stanowisku:

  • Odpowiadanie na telefony i e-maile od klientów i innych magazynów.
  • Zarządzanie kierowcami i trasami dostaw
  • Przygotowywanie i dystrybucja dokumentów takich jak faktury, zamówienia zakupu i listy przewozowe.
  • Zapewnianie ogólnego wsparcia administracyjnego zespołowi.
  • Koordynacja dokumentacji potwierdzającej dostawę

Nasz idealny kandydat będzie miał:

Podstawowe umiejętności

Poprzednie doświadczenie w pracy na stanowisku administratora biura jest obowiązkowe. Musisz mieć również doświadczenie w pracy w szybko zmieniającym się środowisku, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami i samodzielnego osądu. Musisz również mieć dobrą znajomość korzystania z programów Word, Excel, Outlook i PowerPoint.

Pożądane umiejętności

Poziom 2 z języka angielskiego i matematyki.

Posiadanie ważnego uprawnienia do obsługi wózka widłowego będzie dodatkowym atutem.

W zamian:

Wspieramy Twoją ścieżkę rozwoju, pomagamy Ci się rozwijać i oferujemy:

  • Wynagrodzenie – konkurencyjne, uzależnione od doświadczenia.
  • Konkurencyjny urlop roczny.
  • Reward Gateway – dostęp do znacznych oszczędności i zwrotu gotówki u ponad 900 najlepszych sprzedawców detalicznych, od artykułów spożywczych po produkty prozdrowotne, podróże i wiele więcej!
  • Dostęp do Centrum Dobrostanu – zapewniającego edukację, wsparcie i narzędzia, które pomogą Ci żyć zdrowszym i szczęśliwszym życiem.
  • Program Uznania Pracowników
  • Doskonały program emerytalny
  • Plan gotówkowy na opiekę zdrowotną

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”

RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA

Równość, różnorodność i inkluzywność są w centrum wszystkiego, co robi EV Cargo. Oferujemy zróżnicowaną i inkluzywną społeczność, która szanuje jednostki i umożliwia im dążenie do sukcesu, aby wnieść pozytywny i zrównoważony wkład w działalność firmy. Tworząc to środowisko, w którym każdy może wyrażać i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę, zapewniamy wszystkim naszym współpracownikom takie same szanse na odniesienie sukcesu, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub przynależności do grupy politycznej, religijnej, związku zawodowego, organizacji lub mniejszości.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podaną datą zamknięcia w przypadku otrzymania dużej liczby aplikacji.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, które do nas napływają, niestety nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

Inne kariery
Koordynator ds. eksportu – lotnictwo
Czytaj więcej
Starszy Koordynator – Import Lotniczy
Menedżer ds. Kontraktów – Operacje Transportowe
Zobacz wszystkie nasze lokalizacje na świecie
Dowiedz się więcej