Nasi kierowcy odgrywają jedną z najważniejszych ról w EV Cargo i poszukujemy w pełni wykwalifikowanego pracownika Kierowca bagażnika klasy 1 w nocy dołącz do naszego zespołu i pomóż nam transportować towary na terenie całego kraju podczas nocnej zmiany!

Data zamknięcia: 29 lutego 2024 r.

Stanowisko: Kierowca bagażnika klasy 1 – noce
Lokalizacja: Erith
Wynagrodzenie: Podstawowa stawka tygodniowa 800 funtów plus premia 50 funtów
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Data zamknięcia: 29/02/2024

Rola:

Nagrody i korzyści:

Wesprzemy Twój rozwój, pomożemy Ci się rozwijać i zaoferujemy Ci pakiet obejmujący:

  • Konkurencyjny urlop roczny
  • Reward Gateway – dostęp do znacznych oszczędności i zwrotu gotówki u ponad 900 najlepszych sprzedawców detalicznych, od artykułów spożywczych po produkty prozdrowotne, podróże i wiele więcej!
  • Program Uznania Pracowników
  • Program emerytalny

 Promujemy kulturę, która sprzyja innowacyjnym pomysłom i doceniamy, że Twój talent jest kluczem do naszego sukcesu!

Obowiązki na stanowisku:

  • Różnorodne obowiązki związane z prowadzeniem pojazdów ciężarowych, w tym codzienne kontrole mające na celu zapewnienie, że pojazd jest sprawny i bezpieczny w użytkowaniu, przestrzeganie procedur bezpieczeństwa pojazdu i stałych przepisów w każdej chwili.
  • Zarządzaj terminalami przenośnymi i bądź w stanie rejestrować dokładne informacje.
  • Upewnij się, że cała dokumentacja została dokładnie wypełniona i zwrócona do Biura Transportu.
  • Wszelkie problemy z dostawą należy terminowo zgłaszać do Biura Transportu.
  • Zapewniamy profesjonalne usługi transportowe, spełniając i przekraczając oczekiwania klientów.
  • Upewnij się, że standardy bezpieczeństwa i higieny pracy są przestrzegane w każdej sytuacji.
  • Możliwość pracy w weekendy.

Nasz idealny kandydat będzie miał:

Kwalifikacje. Prawo jazdy klasy 1 (C+E), ważne CPC, karta tachografu cyfrowego. Prawo jazdy klasy HGV/LGC.

Doświadczenie. Poprzednie doświadczenie jest niezbędne. Ukończone szkolenie CPC i silna wiedza geograficzna i logistyczna.

Komunikacja. Będziesz miał dobre umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Wpływ i perswazja. Budowanie dobrych relacji zawodowych ze współpracownikami i klientami.

Planowanie i organizacja. Będziesz potrafił dostosowywać się do godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy, będziesz umiał ustalać priorytety zadań i dotrzymywać krótkich terminów.

Ludzie i rozwój osobisty. Jeśli szukasz przyszłej kariery i awansu w rozwijającej się firmie, to naprawdę fantastyczna okazja, aby dołączyć do zespołu. Będziesz mieć zdolność do samomotywacji, samozarządzania i pracy zarówno autonomicznej, jak i w zespole.

Jeśli jesteś podekscytowany pracą w naszej firmie i uważasz, że pasujesz do tej roli, zachęcamy do aplikowania. Możesz być dokładnie tą osobą, której szukamy!

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”.

RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA

Równość, różnorodność i inkluzywność są w centrum wszystkiego, co robi EV Cargo. Oferujemy zróżnicowaną i inkluzywną społeczność, która szanuje jednostki i umożliwia im dążenie do sukcesu, aby wnieść pozytywny i zrównoważony wkład w działalność firmy. Tworząc to środowisko, w którym każdy może wyrażać i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę, zapewniamy wszystkim naszym współpracownikom takie same szanse na odniesienie sukcesu, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub przynależności do grupy politycznej, religijnej, związku zawodowego, organizacji lub mniejszości.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podaną datą zamknięcia w przypadku otrzymania dużej liczby aplikacji.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, które do nas napływają, niestety nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”

Inne kariery
Kierowca klasy 1
Czytaj więcej
Kierowca Vana – Transport
Zobacz wszystkie nasze lokalizacje na świecie
Dowiedz się więcej