Menedżer ds. Kont Kontraktowych

Na tym stanowisku będziesz zarządzać zespołem transportowym i kontem klienta, które jest częścią zespołu realizującego transport. Będziesz pracować w naszym Depozycie Klienta w Diss. Będziesz komunikować się z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi na temat codziennej realizacji dostaw i nadzorować codzienne operacje Działu Transportu.

Data zakończenia: sierpień 9 2024

Stanowisko: Menedżer ds. Kont Kontraktowych
Lokalizacja: Rozczarowanie
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Wynagrodzenie: 32 000,00–38 000,00 GBP w zależności od doświadczenia

Data zamknięcia:  09/08/2024

ROLA:

Umowa Konto Menedżer

Na tym stanowisku będziesz: zarządzać Zespół ds. transportu i konto klienta, które jest częścią zespołu ds. realizacji transportu, będziesz pracować w naszym Depozycie Klienta w Diss. Będziesz komunikować się z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi na temat codziennych dostaw i nadzorować codzienne operacje Działu Transportu. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, raportując do Kierownika Transportu.

THE WYNAGRODZENIE

Konkurencyjny Dzależećminie na podstawie doświadczenia.

NAGRODY I KORZYŚCI

Dzięki prawdziwej kulturze nagród i uznania chcemy, aby nasi współpracownicy rozwijali się, wzrastali i byli częścią naszej podróży. Oferujemy pakiet świadczeń, który obejmuje: urlop wypoczynkowy, program uznawania zasług pracowników, doskonały program emerytalny, ubezpieczenie na życie i dostęp do systemu nagród.

BIURO OPARTE

Ta rola będzie miała siedzibę w naszym Strona klienta na Rozczarowanie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zaplanuj zasóbS Do dopasujObciążenie pracą.

  • Produkuj codziennie Transport Planowanie wydajność działu raporty.

  • Ścieżka Załaduj sw różnych systemach TSP

  • Zaktualizuj TMS (Mandata)system.

NASZ IDEALNY KANDYDAT BĘDZIE MIAŁ:

Kwalifikacje.Zarządzanie CPC to konieczność

Doświadczenie.Będziesz mieć doświadczenie w pracyW logistyka środowisko i móc współpracować z kierowcami i zespół,zapewnienie prawidłowego funkcjonowania działu. Znajomość tachografu cyfrowego. Znajomość produktów Microsoft Office (programy Excel i Stock). Poprzedni doświadczenie w telematyce Jest korzystny.

Komunikacja.Pokaż nam, że masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania efektywnych relacji roboczych zarówno z naszymi współpracownikami, jak i z naszymi klientami. Będziesz angażować się i komunikować z odbiorcami składającymi się z różnorodnego środowiska we wszystkich obszarach EV Cargo.

Wpływ i perswazja.Będziesz mieć możliwość skutecznego wpływać na innych oraz budować doskonałe relacje robocze z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Ludzie i rozwój osobisty.Będziesz osobą przedsiębiorczą i pasjonującą się transportem i zobowiązaniedo doskonałości. Bądź zorganizowanyi jest w stanie sobie z tym poradzić trudne sytuacjeChcielibyśmy, abyś się rozwijał i robił postępy w rozwijającej się firmie.

O NAS

Ładunek elektryczny marozwinęła się, stając się dominującym partnerem w międzynarodowym łańcuchu dostaw dla wielu wiodących marek na świecie. Umożliwiamy klientom sukces poprzez wiodące na rynku usługi transportu lotniczego, morskiego i naziemnego, Logistyka, łańcuch dostaw i rozwiązania technologiczne. Nasz wzrost przyspiesza na całym świecie.

RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA

Równość, różnorodność i inkluzywność są podstawą wszystkiego, co robi EV CargoOferujemy różnorodnyoraz społeczność inkluzywna, która szanuje jednostki i pozwala im dążyć do sukcesu w celu wnieść pozytywny i zrównoważony wkład w działalność gospodarcząPrzez cczytanie to środowisko w którym każdy może wyrazić i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę, oznacza zapewnienie, że wszyscy nasi współpracownicy mają takie same szanse na odniesienie sukcesu, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub przynależności politycznej, religijnej, związkowej, organizacyjnejSnacja lub grupa mniejszościowa.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podaną datą zamknięcia w przypadku dużej liczby zgłoszeń Jestotrzymane.

Ze względu na objętość aplikacje, otrzymaliśmy, z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami:[email protected]

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”

  • Reward Gateway – dostęp do znacznych oszczędności i zwrotu gotówki u ponad 900 najlepszych sprzedawców detalicznych, od artykułów spożywczych po produkty prozdrowotne, podróże i wiele więcej!
  • Dostęp do Centrum Dobrostanu – zapewniającego edukację, wsparcie i narzędzia, które pomogą Ci żyć zdrowszym i szczęśliwszym życiem.
  • Plan gotówkowy na opiekę zdrowotną
  • Doskonały program emerytalny i ubezpieczenie na życie

Równość, różnorodność i inkluzywność są w centrum wszystkiego, co robi EV Cargo. Oferujemy zróżnicowaną i inkluzywną społeczność, która szanuje jednostki i umożliwia im dążenie do sukcesu, aby wnieść pozytywny i zrównoważony wkład w działalność firmy. Tworząc to środowisko, w którym każdy może wyrażać i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę, zapewniamy wszystkim naszym współpracownikom takie same szanse na odniesienie sukcesu, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub przynależności do grupy politycznej, religijnej, związku zawodowego, organizacji lub mniejszości.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podaną datą zamknięcia w przypadku otrzymania dużej liczby aplikacji.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, które do nas napływają, niestety nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

Inne kariery
Kierownik Sprzedaży – Transport
Czytaj więcej
Kierowca klasy 1
Menedżer ds. Kontraktów – Operacje Transportowe
Zobacz wszystkie nasze lokalizacje na świecie
Dowiedz się więcej