Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko doświadczonego Koordynatora ds. Eksportu, który dołączy do naszego zespołu ds. eksportu w Heathrow.

Data zamknięcia: 29 lutego 2024 r.

Stanowisko: Koordynator ds. eksportu – lotnictwo
Lokalizacja: Na miejscu, Heathrow
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Wynagrodzenie: Konkurencyjny, zależny od doświadczenia
Data zamknięcia: 29/02/2024

Rola:

Nagrody i korzyści:

Wesprzemy Twój rozwój, pomożemy Ci się rozwijać i zaoferujemy Ci pakiet obejmujący:

  • Konkurencyjny urlop roczny
  • Reward Gateway – dostęp do znacznych oszczędności i zwrotu gotówki u ponad 900 najlepszych sprzedawców detalicznych, od artykułów spożywczych po produkty prozdrowotne, podróże i wiele więcej!
  • Program Uznania Pracowników
  • Doskonały program emerytalny
  • Schemat cyklu

Promujemy kulturę, która sprzyja innowacyjnym pomysłom i doceniamy, że Twój talent jest kluczem do naszego sukcesu!

Główne obowiązki:

  • Współpraca z partnerami zagranicznymi w celu organizowania odbiorów i dostaw.
  • Organizuj i planuj rozkłady lotów.
  • Upewnij się, że wszystkie kluczowe wskaźniki efektywności i wymagania klienta są spełnione.
  • Dokładnie wypełniaj wszelkiego rodzaju dokumenty celne i dokumenty przewozowe w uzgodnionych terminach.
  • Odpowiedzialność za finanse każdego zlecenia, w tym koszty i faktury, zarządzanie codzienne, współpraca z wewnętrznymi działami.
  • Upewnij się, że przepisy finansowe firmy są przestrzegane i w razie potrzeby podejmuj odpowiednie działania.
  • Zapewnienie, że wszystkie kwestie związane z dystrybucją i magazynowaniem będą realizowane zgodnie z procedurami importowymi i eksportowymi.
  • Doradzaj i wspieraj kolegów w zespole.
  • Upewnij się, że wszystkie zapytania są rozpatrywane natychmiast i w razie potrzeby eskalowane.
  • Przestrzegaj procedur bezpieczeństwa lotnictwa i firmy.
  • Bądź wszechstronnie przeszkolony, aby móc zastąpić pozostałych członków zespołu.
  • Współpraca z zespołem w celu ciągłego udoskonalania procesów i wyników biznesowych.
  • Wszelkie inne obowiązki wymagane przez kierownictwo dla zapewnienia sprawnego i efektywnego funkcjonowania działu.

Nasz idealny kandydat będzie miał:

Kwalifikacje. Chociaż nie jest to warunek konieczny, wymagane jest wykształcenie na poziomie A Levels z języka angielskiego i matematyki lub równoważne.

Doświadczenie. Będziesz mieć wcześniejsze doświadczenie w pracy w imporcie i eksporcie. Będziesz w stanie pracować pod presją, będziesz mieć dobre oko do szczegółów i będziesz biegle posługiwać się programami MS Office, w tym Outlook, Excel i Word.

Komunikacja. Pokaż nam, że masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania pewnych relacji na wszystkich szczeblach organizacji i zewnętrznych interesariuszy. Angażuj się i komunikuj się z odbiorcami o zróżnicowanym pochodzeniu we wszystkich obszarach EV Cargo.

Ludzie i rozwój osobisty. Będziesz wysoce zorganizowany, entuzjastyczny i zmotywowany do osiągania celów i zadań. Będziesz osobą z inicjatywą, która może pracować przy minimalnym nadzorze w dynamicznym środowisku.

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”.

RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA

Równość, różnorodność i inkluzywność są w centrum wszystkiego, co robi EV Cargo. Oferujemy zróżnicowaną i inkluzywną społeczność, która szanuje jednostki i umożliwia im dążenie do sukcesu, aby wnieść pozytywny i zrównoważony wkład w działalność firmy. Tworząc to środowisko, w którym każdy może wyrażać i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę, zapewniamy wszystkim naszym współpracownikom takie same szanse na odniesienie sukcesu, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub przynależności do grupy politycznej, religijnej, związku zawodowego, organizacji lub mniejszości.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podaną datą zamknięcia w przypadku otrzymania dużej liczby aplikacji.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, które do nas napływają, niestety nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”

Inne kariery
Kierowca klasy 1
Czytaj więcej
Kierowca Vana – Transport
Bezpieczeństwo – Oficer Bezpieczeństwa
Zobacz wszystkie nasze lokalizacje na świecie
Dowiedz się więcej