Szukamy osoby, która ma doświadczenie najlepiej w spedycji i obsłudze klienta w logistyce. Będziesz zmotywowany i będziesz w stanie pracować w dynamicznym i płynnym środowisku.

Data zamknięcia: 29 lutego 2024 r.

Stanowisko: Starszy Koordynator – Import Lotniczy
Lokalizacja: Biuro – Heathrow
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Wynagrodzenie: Konkurencyjne, w zależności od doświadczenia
Data zamknięcia: 29/02/2024

Rola:

Nagrody i korzyści:

Wesprzemy Twój rozwój, pomożemy Ci się rozwijać i zaoferujemy Ci pakiet obejmujący:

  • Konkurencyjny urlop roczny
  • Reward Gateway – dostęp do znacznych oszczędności i zwrotu gotówki u ponad 900 najlepszych sprzedawców detalicznych, od artykułów spożywczych po produkty prozdrowotne, podróże i wiele więcej!
  • Program Uznania Pracowników
  • Doskonały program emerytalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Schemat cyklu

Promujemy kulturę, która sprzyja innowacyjnym pomysłom i doceniamy, że Twój talent jest kluczem do naszego sukcesu!

Obowiązki na stanowisku:

  • Wykonuj procedury celne z całkowitą dokładnością, dbając o dotrzymanie terminów zarówno wewnętrznych, jak i określonych przez urząd celny.
  • Wygeneruj dokładną fakturę dla klienta obejmującą wszystkie opłaty związane z wysyłką.
  • Uzyskiwanie i przekazywanie wewnętrznie i zewnętrznie wszystkich niezbędnych informacji w celu zapewnienia wdrożenia właściwych środków i zaspokojenia potrzeb klientów.
  • Zarządzanie problemami klientów i umiejętność radzenia sobie z drobnymi problemami, sporami lub skargami.
  • Upewnij się, że dokumentacja jest aktualna i poprawnie załadowana oraz powiadom swojego kierownika zespołu lub menedżera o wszelkich problemach, które mogą się pojawić.
  • Proaktywne podejmowanie codziennych obowiązków, wspieranie zespołu w czasie nieobecności lub świąt.
  • Uczestnicz w spotkaniach z klientami i określaj obszary oraz usługi, które możemy sprzedawać naszym obecnym klientom.
  • Współpracuj z importerem w Wielkiej Brytanii aż do momentu dostawy.
  • Umów dostawę przesyłek z naszym zespołem transportowym.
  • Pomaganie w szkoleniu personelu, dzielenie się wiedzą w zespole i ciągłe doskonalenie procesów.
  • Wszelkie inne obowiązki wymagane przez kierownictwo dla zapewnienia sprawnego i efektywnego funkcjonowania działu.

Nasz idealny kandydat będzie miał:

Kwalifikacje. Poziom 2 z języka angielskiego i matematyki

Doświadczenie.  Musisz mieć wcześniejsze doświadczenie na stanowisku starszego koordynatora, najlepiej w spedycji. Wymagane jest zaangażowanie w zapewnianie doskonałej obsługi klienta, silne umiejętności organizacyjne. Ta rola będzie wymagała dużego zaangażowania i dobrego wyczucia szczegółów, a także będzie odpowiednia dla osoby o wyjątkowych umiejętnościach organizacyjnych.

Musisz mieć dobrą praktyczną wiedzę i zrozumienie:

CDS, CHIEF i Sequoia

Warunki i potwierdzenia HAWB.

Jak działa LIMA i jak działa SCM.

Użytkowanie domowe / SFD / Magazynowanie / Obligacje / T1 / NCTS, zrozumienie Incoterms oraz powiązanych kalkulacji stawek frachtowych, profili i stawek.

Komunikacja. Pokaż nam, że masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania efektywnych relacji roboczych zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Angażuj się i komunikuj z odbiorcami o zróżnicowanym pochodzeniu we wszystkich obszarach EV Cargo.

Wpływ i perswazja.  Będziesz w stanie przyjrzeć się różnym priorytetom, z łatwością zarządzać tymi oczekiwaniami i śmiało dzielić się pomysłami i kwestionować je.

Ludzie i rozwój osobisty. Będziesz wysoce zorganizowany, będziesz miał doskonały poziom dokładności w sprawdzaniu i przetwarzaniu informacji ze szczególną dbałością o szczegóły, będziesz w stanie pracować z informacjami z różnych źródeł i będziesz miał pozytywne i elastyczne nastawienie.

Jeśli jesteś podekscytowany pracą w naszej firmie i uważasz, że pasujesz do tej roli, zachęcamy do aplikowania. Możesz być dokładnie tą osobą, której szukamy!

RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA

Równość, różnorodność i inkluzywność są w centrum wszystkiego, co robi EV Cargo. Oferujemy zróżnicowaną i inkluzywną społeczność, która szanuje jednostki i umożliwia im dążenie do sukcesu, aby wnieść pozytywny i zrównoważony wkład w działalność firmy. Tworząc to środowisko, w którym każdy może wyrażać i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę, zapewniamy wszystkim naszym współpracownikom takie same szanse na odniesienie sukcesu, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub przynależności do grupy politycznej, religijnej, związku zawodowego, organizacji lub mniejszości.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podaną datą zamknięcia w przypadku otrzymania dużej liczby aplikacji.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, które do nas napływają, niestety nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”

Inne kariery
Administrator ds. operacji sieciowych
Czytaj więcej
Koordynator ds. eksportu – lotnictwo
Administrator Depot 900
Zobacz wszystkie nasze lokalizacje na świecie
Dowiedz się więcej