Zapewnienie działań manewrowych na terenie Magor Brewery Site w bezpieczny i wydajny sposób. Skuteczna komunikacja z BBG Pilots & FLM w celu zapewnienia, że przyczepy poruszają się do i z właściwej lokalizacji w odpowiednim czasie. Zapewnienie przestrzegania wszystkich zasad BHP i wsparcia Yard Marshalls w kontrolowaniu odwiedzających kierowców.

Data zamknięcia: 23 lutego 2024 r.

Stanowisko: Manewrowy
Lokalizacja:  Oparte na miejscu – Browar Magor NP26 3WN
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Wynagrodzenie:  633,21 GBP tygodniowo
Data zamknięcia: 23/02/2024

Rola:

Nagrody i korzyści:

Wesprzemy Twój rozwój, pomożemy Ci się rozwijać i zaoferujemy Ci pakiet obejmujący:

  • Konkurencyjny Roczny
  • Reward Gateway – dostęp do znacznych oszczędności i zwrotu gotówki u ponad 900 najlepszych sprzedawców detalicznych, od artykułów spożywczych po produkty prozdrowotne, podróże i wiele więcej!
  • Dostęp do Centrum Dobrostanu – zapewniającego edukację, wsparcie i narzędzia, które pomogą Ci żyć zdrowszym i szczęśliwszym życiem.
  • Program Uznania Pracowników
  • Doskonały program emerytalny i ubezpieczenie na życie
  • Plan gotówkowy na opiekę zdrowotną

Główne obowiązki:

  • Przemieszczanie przyczep z i do zatok zgodnie z żądaniem.
  • Przeprowadź kontrolę wizualną, aby upewnić się, że przyczepa nadaje się do jazdy na drodze.
  • Umieszczenie przyczepy w wyznaczonych miejscach na terenie obiektu (załadowane i puste przyczepy)
  • Upewnij się, że kierowcy odwiedzający (EVC i inni przewoźnicy) zostawiają przyczepy w wyznaczonych miejscach.
  • Upewnij się, że puste przyczepy mają zaciągnięte i zabezpieczone zasłony.
  • Sprawdź każdą przyczepę niesprawną technicznie i zgłoś ją właściwemu wydziałowi.
  • Postępuj zgodnie z procedurą VOR.
  • Sprawdź, czy płyta VOR jest przymocowana.
  • Upewnij się, że przyczepa nie może wyjechać na drogę.
  • Upewnij się, że holowniki i inny sprzęt mechaniczny są codziennie sprawdzane.
  • Pełna dokumentacja sprzętu przed kontrolą.
  • Monitoruj poziom oleju napędowego i Ad-Blue w zbiorniku na miejscu, zgłaszaj niskie poziomy odpowiedniemu działowi.
  • Monitoruj kierowców odwiedzających placówkę, aby upewnić się, że przestrzegane są wszystkie zasady obowiązujące na terenie placówki.

Nasz idealny kandydat będzie miał:

Zdrowie i bezpieczeństwo – zaangażowanie w bezpieczeństwo
Wykazać się dobrą znajomością wymagań BHP oraz kultury organizacyjnej firmy EV Cargo.
Przeszkolono w zakresie kontroli przyczepy EVC i procedur VOR.
Przeszkolony w zakresie mocowania ładunków taśmą EVC (bezpieczeństwo ładunków)

Podstawowe umiejętności
Pożądane jest doświadczenie w manewrowaniu/C+E, ale możemy zapewnić szkolenie odpowiedniemu kandydatowi.
Kontrola pojazdu/przyczepy, łącznie z procedurami VOR.

Pożądane umiejętności
Poziom 2 w języku angielskim i matematyce

RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA

Równość, różnorodność i inkluzywność są w centrum wszystkiego, co robi EV Cargo. Oferujemy zróżnicowaną i inkluzywną społeczność, która szanuje jednostki i umożliwia im dążenie do sukcesu, aby wnieść pozytywny i zrównoważony wkład w działalność firmy. Tworząc to środowisko, w którym każdy może wyrażać i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę, zapewniamy wszystkim naszym współpracownikom takie same szanse na odniesienie sukcesu, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub przynależności do grupy politycznej, religijnej, związku zawodowego, organizacji lub mniejszości.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podaną datą zamknięcia w przypadku otrzymania dużej liczby aplikacji.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, które do nas napływają, niestety nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”

Inne kariery
Kierowca bagażnika klasy 1 – noce
Czytaj więcej
Analityk danych handlowych
Kierowca klasy 1
Zobacz wszystkie nasze lokalizacje na świecie
Dowiedz się więcej