Na tym stanowisku będziesz dbać o to, aby wszystkie palety były ładowane i rozładowywane prawidłowo i terminowo.

Data zamknięcia: 29 lutego 2024 r.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Oparte na witrynie – Newbury
Wynagrodzenie: Do 28 922 funtów, w zależności od doświadczenia
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Data zamknięcia: 29/02/2024

Rola:

Obowiązki na stanowisku:

  • Załadunek i rozładunek palet przychodzących i wychodzących.
  • Zawsze i w sposób profesjonalny prezentuj pozytywny wizerunek firmy i jej wartości.
  • Posiadać pełne kompetencje do ustawiania i wydajnej obsługi całego sprzętu do transportu materiałów, z należytym uwzględnieniem zdrowia i bezpieczeństwa.
  • Należy upewnić się, że wszystkie maszyny, urządzenia do transportu mechanicznego i urządzenia zabezpieczające są używane zgodnie z procedurami firmy oraz szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Upewnij się, że wszystkie kontrole bezpieczeństwa wózków widłowych i akumulatorów zostały przeprowadzone, a wszelkie usterki zgłoś kierownikowi magazynu.
  • Upewnij się, że cały zapas został sprawdzony i dokładnie zaksięgowany zgodnie z procedurami GRN.

Nasz idealny kandydat będzie miał:

Podstawowe umiejętności

Licencja na obsługę przeciwwagi, Licencja na obsługę wózka widłowego

Pożądane umiejętności

Poziom 2 w języku angielskim i matematyce

W zamian:

Wspieramy Twoją ścieżkę rozwoju, pomagamy Ci się rozwijać i oferujemy:

  • Konkurencyjny urlop roczny.
  • Reward Gateway – dostęp do znacznych oszczędności i zwrotu gotówki u ponad 900 najlepszych sprzedawców detalicznych, od artykułów spożywczych po produkty prozdrowotne, podróże i wiele więcej!
  • Dostęp do Centrum Dobrostanu – zapewniającego edukację, wsparcie i narzędzia, które pomogą Ci żyć zdrowszym i szczęśliwszym życiem.
  • Program Uznania Pracowników
  • Doskonały program emerytalny
  • Plan gotówkowy na opiekę zdrowotną

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”.

RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA

Równość, różnorodność i inkluzywność są w centrum wszystkiego, co robi EV Cargo. Oferujemy zróżnicowaną i inkluzywną społeczność, która szanuje jednostki i umożliwia im dążenie do sukcesu, aby wnieść pozytywny i zrównoważony wkład w działalność firmy. Tworząc to środowisko, w którym każdy może wyrażać i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę, zapewniamy wszystkim naszym współpracownikom takie same szanse na odniesienie sukcesu, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub przynależności do grupy politycznej, religijnej, związku zawodowego, organizacji lub mniejszości.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podaną datą zamknięcia w przypadku otrzymania dużej liczby aplikacji.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, które do nas napływają, niestety nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą pierwszego wyboru”

Inne kariery
Menedżer systemu Infor Nexus
Czytaj więcej
Menedżer transportu
Koordynator ds. eksportu – lotnictwo
Zobacz wszystkie nasze lokalizacje na świecie
Dowiedz się więcej